top of page

Про мужність жити своє життя

Оновлено: 20 січ.


У мирні часи я б сказала, що цей клуб — коло жіночої сили. Але зараз це значно більше, це ком'юніті успішних жінок і клуб особистісного росту.


Чи можете ви уявити простір без кордонів і берегів, де затишно, комфортно, безпечно, повно свіжого повітря, багато ідей і підтримки, ви не прив'язані до місця, але завжди у колі "своїх"?


Наше минуле життя у минулому. На превеликий жаль. Та це зовсім не означає, що життя треба відкласти на кращі часи. Зовсім навпаки. Не ставте своє життя на паузу.

Якщо вам здається, що зараз не час для бізнесу — то чому?

А для іншого бізнесу час? Для іншого рішення? Для іншого вибору? Запитайте себе.

Не замирайте! Можна змінити плани, якщо це необхідно. Можна слідувати попереднім, якщо це правильно. Але потрібно, як і раніше жити. Кожен з нас має право на прекрасне майбутнє для себе та наступних поколінь українців, саме заради цього ми усі зараз боремося, кожен на своєму фронті. Україна продемонструвала усьому світу, що в неї не забракло мужності для боротьби, і кожна українка показала це. Мужність жертвувати заради Мети. Говорити, а не мовчати. В принципі мати свою думку. Робити те, що інші не хочуть або не наважаться. Або робити, хоч і не виходить. Жити так, як на думку інших не слід. Перемогти свій страх чи сумніви. Любити себе, навіть якщо завжди не любила. Кинути виклик становищу, що склалося. І Перемогти. Заради себе і своїх.


Запрошую тебе до нас, у мій секретний жіночий клуб, де ми об'єднаємося навколо тебе і допоможемо тобі пройти твій власний шлях до Мети.


Обіймаю та з нетерпінням чекаю на знайомство з тобою! Марина Беседіна

16 переглядів1 коментар

Останні пости

Дивитися всі

댓글 1개


Дякую ☺️😍

좋아요
bottom of page