top of page

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Моя історія

Вітаю!

 

Де ви надихаєтесь? Для мене натхненням є мій «Marirossa Club».

Цей проект я задумала, як платформу, ком'юніті для жінок з якими ми на одній хвилі, які прагнуть більше знань, краси та розвитку в їхньому життя та йдуть своїм унікальним шляхом до життя власної мрії вже тут і зараз. 

Мені подобається писати в блозі про свої захоплення та інтереси, дізнаватися про те, чим живуть мої читачі та члени клубу, ділитися з ними своїми думками і інсайтами.

Додатково я створила "Marirossa club" - моє невелике, але улюблене дітище,

яке росте з кожним днем. Це окремий клуб для жінок-лідерок, які потребують прокачки своїх бізнес якостей, планують відкрити або вже мають справу свого життя, чи прагнуть стати акулами в своєму бізнесі, справжніми лідерками та крутими босами.

Ці жінки не бояться відповідальності і викликів, які ставить перед ними сучасний світ та впевнено крокують до своїх цілей.

 

Зустрічі клубу проходять в онлайн і офлайн форматі.

В онлайні ми зустрічаємося щоб спілкуватися, надихатися, обговорювати бізнес літературу, обмінюватися енергією і експертністю, мотивувати одна одну, безумовно підтримувати, ділитися історіями успіху, обговорювати важливі інсайти, круті кейси.

Офлайн – тільки для гедонізму, відпочинку, щоб наситити себе прекрасним, відвідувати важливі культурні заходи і вдягати все найкраще одразу, щоб додати атмосфери свята в наше життя, якої нам так бракує, через всі ті жахливі події з якими нам доводиться так довго справлятися. Та ми будемо святкувати життя і Перемогу України!!!

Ще я відкриваю онлайн книжковий клуб "Marirossa Book Club" для тих,

хто обирає нескінченний саморозвиток і потребує нових знать, а також хоче більше читати.

Розумію, що легше і  приємніше спонукати себе до регулярного читання

- в чудовій компанії однодумців.  Участь у клубі безкоштовна.

Наша мета: прочитати та обговорити 15 чудових книжок за рік.

Книги надаються безкоштовно в електронному вигляді, деякі доступні ще й у аудіоформаті.

В книжковому клубі ми читаємо та обговорюємо бестселери, які позитивно впливають на якість життя і допомагають нам особистісно розвиватися та наповнювати наше життя натхненням, яке ми черпаємо у розмовах про важливе в теплій, дружній атмосфері клубу.

15 книг обрано відповідно до тем з колесу балансу нашого життя, таким чином, за рік ви підтягнете та прокачаєте всі сфери свого життя. Інакше навіщо це все?

 Сподіваюся, ви отримаєте задоволення від відвідування цього сайту та читання моїх нотаток. Можливо, цей блог стане вашим джерелом натхнення. Приємного читання.

Обіймаю

Марина Беседіна

bottom of page